See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Bewakingsdienst
Beschrijving: Voorwerp van deze diensten; verlenen van bewakingsdiensten. Toelichting; Het voorwerp van deze opdracht betreft de uitvoering van bewakingsdiensten binnen de voorziening(en) van de AO. De opdrachtnemer zal, 7 dagen op 7, instaan voor het aanbieden van statische bewaking in en rond de gebouwen van de opdrachtgevers. De opdracht wordt voorzien voor een periode van ... jaar. Plaats van dienstverlening; * Perceel 1 - AZ Jan Portaels vzw, Gendarmeriestraat 65 - 1800 Vilvoorde * Perceel 2 - AZ St. Maarten
Interne identificatiecode: PPP0VQ-205/6003/2183
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79713000 Bewakingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2183_1
Opties:
Beschrijving van de opties: Vereiste opties (In dezelfde lijn zoals beschreven in de technische specificaties.)