102520-2025 - Resultaat
België – Verf, vernis en mastiek – Raamovereenkomst voor het leveren van schildersmaterialen en PVC vloeren
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van schildersmaterialen en PVC vloeren
Beschrijving: Raamovereenkomst voor het leveren van schildersmaterialen en PVC vloeren
Interne identificatiecode: PPP0EO-4690/5145/UZA/AD/24.208
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 44800000 Verf, vernis en mastiek
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van schildersmaterialen
Beschrijving: Raamovereenkomst voor het leveren van schildersmaterialen
Interne identificatiecode: UZA/AD/24.208_1
Aanvullende classificatie (cpv): 44111400 Verf en wandbekleding, 44810000 Verf, 33141830 Cementbasis
Perceel: LOT-0002
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van PVC vloeren
Beschrijving: Raamovereenkomst voor het leveren van PVC vloeren
Interne identificatiecode: UZA/AD/24.208_2
Belangrijkste classificatie (cpv): 44112200 Vloerbedekking