2. Procedure
Procedure
Titel: Inhuur flexibele financiële arbeidskrachten
Beschrijving: De opdracht bestaat uit het beschikbaar stellen van flexibele arbeidskrachten vanaf schaal 10 voor het cluster F&A, die de gemeente via detachering aan zich wil verbinden. Dit betekent dat de inschrijver vanuit haar detacheringsbureau via de raamovereenkomst personeel uitleent aan de gemeente. Mede op basis van historische gegevens bedraagt het te verwachten volume voor deze opdracht circa 300.000,-- exclusief btw per jaar.
Interne identificatiecode: 2023-451
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlengingsopties