See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Soortenmanagementplannen (SMP), gemeenten Epe en Voorst-2025
Beschrijving: Middels deze openbare Europese aanbestedingsprocedure zijn de gemeenten Epe en Voorst op zoek naar één (1) opdrachtnemer voor het opstellen van twee (2) Soortenmanagementplannen (SMP). Voor elk van de genoemde gemeenten dient er een separate SMP opgesteld te worden. De looptijd van de overeenkomst en tevens uitvoeringsperiode van de opdracht(en) is van 1 maart 2026 t/m 29 februari 2027.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90721700 Diensten voor bescherming van bedreigde planten- en diersoorten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000