2. Procedure
Procedure
Titel: Provincie Overijssel - Circulaire vervanging Schipbeekbrug & Bolksbeekbrug
Beschrijving: Deze uitvraag betreft het vervangen van de Schipbeekbrug en Bolksbeekbrug, ten behoeve van een veilige doorgang van het verkeer op de N346. Hierbij streeft de Aanbesteder naar zo duurzame en circulair mogelijke oplossingen, passend binnen projectdoelstellingen, uitgangspunten, randvoorwaarden en taakstellend budget. Plaats van uitvoering De Bolksbeekbrug en Schipbeekbrug op de N346. Type opdracht: Werk, in een samenwerkingsgerichte opdracht voor het in gezamenlijkheid met de Aanbesteder in een bouwteamverband ontwerpen en na overeenstemming over de uitvoeringscondities het uitvoeren, inclusief de daarvoor benodigde leveringen, diensten en werken. Hierbij is sprake van opdrachtverlening in twee fases, zijnde: fase 1 – ontwerpen en fase 2 – uitvoeren. Voor het ontwerpen wordt een bouwteamovereenkomst overeengekomen. Als overeenstemming wordt bereikt over de realisatie, dan vindt uitvoering plaats onder de condities van de UAV-GC 2005.
Interne identificatiecode: 21.O.057
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45221111 Bouwen van verkeersbrug
Aanvullende classificatie (cpv): 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie, 71300000 Dienstverlening door ingenieurs
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Opties:
Beschrijving van de opties: Zie selectieleidraad