102794-2025 - Mededinging
Nederland – Schoolboeken – Leermiddelen
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Leermiddelen
Beschrijving: De opdracht betreft het leveren van leermiddelen aan, en het uitvoeren van diensten voor het gefaciliteerd leermiddelenfonds. Zie aanbestedingsdocumenten
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 22111000 Schoolboeken
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: De opdracht betreft het leveren van leermiddelen aan, en het uitvoeren van diensten voor het gefaciliteerd leermiddelenfonds voor de locaties Campus 013, Reeshof College en Vavo. Zie aanbestedingsdocumenten
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Optiejaren: drie (3) maal twaalf (12) maanden