10291-2026 - Resultaat
Nederland – Kantoormeubilair – Aanschaf en onderhoud kantoor meubilair
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Aanschaf en onderhoud kantoor meubilair
Beschrijving: Voor de verschillende bedrijfsonderdelen van Hecht verzorgt het team Facilitair van de Centraal Ondersteunende Diensten de werkplekken binnen de kantoren en overige Hechtlocaties. De huidige aanschaf van deze werkplekken loopt buiten een centraal afgesloten overeenkomst. Doel is om toekomstige aanschaffen binnen een afgesloten overeenkomst te laten vallen. De wens van Hecht is om ook de thuiswerkplekken onder hetzelfde contract te plaatsen. Hecht is voornemens over te gaan tot het sluiten van een Overeenkomst met een looptijd van 4 jaar met 2 maal een eenzijdige door Hecht uit te oefenen optie tot verlenging met 1 jaar. Voor de gehele contractduur (6 jaar inclusief verlengingsopties) is de opdracht geraamd op €500.000,00 excl. btw. Om te voorkomen dat de raamovereenkomst zijn werking verliest bij het bereiken van het overeengekomen volume, wordt de raamovereenkomst gesloten voor 150% van eerdergenoemde bedrag, derhalve een totaalbedrag van €750.000,00 excl. btw.
Interne identificatiecode: Z/25/010301
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Beschrijving van de belangrijkste kenmerken van de procedure Er is gekozen voor het volgen van een openbare Europese Aanbestedingsprocedure. De geschatte waarde van de overeenkomsten overschrijdt het drempelbedrag van € 221.000, - voor het uitvoeren van Europese aanbestedingen voor leveringen en diensten. De aanbestedende dienst verwacht op basis van marktkennis dat er minder dan 5 ondernemers een inschrijving zullen doen. Bij het maken van deze keuze is rekening gehouden met de marktsamenstelling en de mate van samenhang tussen de diensten en producten in scope. Gelet op de vraag van de aanbestedende dienst en het aanbod vanuit de markt is er gekozen voor de openbare procedure. Ondernemers hebben daarbij het voordeel dat zij direct inzage hebben in de eisen en wensen van de aanbestedende dienst. Mede aan de hand daarvan kunnen zij bepalen of zij inschrijven op deze aanbesteding. Daarnaast zou het toepassen van een andere procedure naar verwachting eerder leiden tot hogere dan lagere lasten voor de inschrijvers en de aanbestedende dienst. Een evenredige verhouding (50/50) tussen prijs en kwaliteit bij het selecteren van een winnende inschrijving waarbij duurzaamheid voor de helft mee weegt in de kwalitatieve beoordeling Geen sprake van percelen en de functionele en technische eisen met betrekking tot de opdracht zijn opgenomen in het aanbestedingsdocument. Verdere omschrijving van de procedure is hier tevens in terug te vinden.
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39130000 Kantoormeubilair
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Aanschaf kantoormeubilair
Beschrijving: Inkoop van kantoormeubilair voor alle Hechtlocaties in hetwerkgebied. Voor de gehele contractduur (6 jaar inclusief verlengingsopties) is de opdracht geraamd op €500.000,00 excl. btw. Om te voorkomen dat de raamovereenkomst zijn werking verliest bij het bereiken van het overeengekomen volume, wordt de raamovereenkomst gesloten voor 150% van eerdergenoemde bedrag, derhalve een totaalbedrag van €750.000,00 excl. btw.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: NVT