102988-2026 - Resultaat
Nederland – Onderhoud van terreinen – Maaionderhoud watergangen Landelijk incl. afvoer/verwerken maaisel
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Maaionderhoud watergangen Landelijk incl. afvoer/verwerken maaisel
Beschrijving: Voor de volgende werkzaamheden per perceel zoeken we per perceel 1 aannemer: - Het schonen van de watergangen onder de waterlijn (korven); - Het maaien van de vegetatie op het talud boven de waterlijn en de aanliggende onderhoudspaden; - Het maaien (van de koppen) van dammen; - Het maaien van bergingen (alleen in Perceel 2 Zuid); - Het verwijderen van maaisel uit de watergang; - Het afvoeren/verwerken van vrijkomende materialen van zowel de eigen dienst van Opdrachtgever als van Opdrachtnemer zelf. Tot de scope behoort niet: Het maaionderhoud op en/of bij kleine kunstwerken, het maaionderhoud watergangen Stedelijk gebied, het uitvoeren van verbeteringen en herstel van schades aan keringen, het ruimen van daak bij keringen en Exotenbestrijding. Deze werkzaamheden voeren wij uit in eigen beheer of ze zijn/worden ondergebracht bij andere contracten. Per perceel geldt een plafondbedrag. Meer informatie hierover is te vinden in hoofdstuk 4 van de Aanbestedingsleidraad. Zie Aanbestedingsstukken
Interne identificatiecode: Z/25/066659
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Zie per perceel
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77314000 Onderhoud van terreinen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1 Maaionderhoud watergangen Landelijk Noord
Beschrijving: Voor perceel 1 Noord de volgende werkzaamheden: - Het schonen van de watergangen onder de waterlijn (korven) - Het maaien van de vegetatie op het talud boven de waterlijn en de aanliggende onderhoudspaden - Het maaien (van de koppen) van dammen - Het verwijderen van maaisel uit de watergang - Het afvoeren/verwerken van vrijkomende materialen van zowel de eigen dienst van Opdrachtgever als van Opdrachtnemer zelf. Zie aanbestedingsdocumenten.
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2 Maaionderhoud watergangen Landelijk Zuid
Beschrijving: Voor perceel Zuid de volgende werkzaamheden: - Het schonen van de watergangen onder de waterlijn (korven) - Het maaien van de vegetatie op het talud boven de waterlijn en de aanliggende onderhoudspaden - Het maaien (van de koppen) van dammen - Het maaien van bergingen (alleen in Perceel 2 Zuid) - Het verwijderen van maaisel uit de watergang - Het afvoeren/verwerken van vrijkomende materialen van zowel de eigen dienst van Opdrachtgever als van Opdrachtnemer zelf. Zie Aanbestedingsdocumenten
Interne identificatiecode: 2