Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend het hierboven vermelde adres
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Accountantsdiensten 2023 - 2026
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 79212500 Controleren van de boekhouding
II.1.4.
Korte beschrijving
De Opdracht ‘accountantsdiensten 2023-2026’ die is beschreven in dit
Beschrijvend Document gaat over het uitvoeren van de accountantscontrole
(jaarrekening) over 4 boekjaren.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding