See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor milieujuridische- en milieutechnische adviesverlening
Beschrijving: De opdracht betreft een raamovereenkomst voor milieujuridische dienstverlening, voor de begeleiding van verschillende milieujuridische taken die in de toekomst worden opgestart en dit zowel voor de huidige als voor eventuele toekomstige andere vergunbare activiteiten. Voorbeelden van aangehaalde milieujuridische taken zijn (niet-limitatief): de praktisch juridische begeleiding bij opmaak van project-MER's en/of omgevingsvergunningsaanvragen, afwijkingsaanvragen, het opvolgen van milieujuridisch begeleiden van beroepsprocedures, overleg met diverse milieu-administraties ...
Interne identificatiecode: ISVAG-2023/078
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71313000 Advies inzake milieutechniek
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: ISVAG-2023/078 - 1
Beschrijving: De opdracht betreft een raamovereenkomst voor milieujuridische dienstverlening, voor de begeleiding van verschillende milieujuridische taken die in de toekomst worden opgestart en dit zowel voor de huidige als voor eventuele toekomstige andere vergunbare activiteiten. Voorbeelden van de aangehaalde milieujuridische taken zijn (niet-limitatief): de praktisch juridische begeleiding bij opmaak van project-MER's en/of omgevingsvergunningsaanvragen, afwijkingsaanvragen, het opvolgen en milieujuridisch begeleiden van beroepsprocedures, overleg met diverse milieu-administraties ...
Interne identificatiecode: 1