2. Procedure
Procedure
Titel: Cyclisch bomenonderhoud gemeente Teylingen
Beschrijving: De werkzaamheden die horen bij deze opdracht zijn: - Snoeiwerkzaamheden aan bomen; - Verwijderen bomen; - Digitaal registreren van uitgevoerde werkzaamheden; - Uitvoeren van bijkomende werkzaamheden. De exacte werkzaamheden en aantallen staan beschreven in het bijgevoegde RAW-bestek. De exacte hoeveelheden en werkzaamheden zijn omschreven in het RAW-bestek.
Interne identificatiecode: PRJ-2400159
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77341000 Snoeien van bomen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: De werkzaamheden die horen bij deze opdracht zijn: - Snoeiwerkzaamheden aan bomen; - Verwijderen bomen; - Digitaal registreren van uitgevoerde werkzaamheden; - Uitvoeren van bijkomende werkzaamheden. De exacte werkzaamheden en aantallen staan beschreven in het bijgevoegde RAW-bestek. De exacte hoeveelheden en werkzaamheden staan omschreven in het RAW-bestek.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Na de initiele looptijd van twee jaar, kan de raamovereenkomst tweemaal met een jaar worden verlengd.