103180-2026 - Resultaat
België – Adviezen inzake bedrijfsvoering en management, en aanverwante diensten – Strategische Consultancy voor NMBS en haar filialen (zoals onder meer YPTO en Trainworld).
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Strategische Consultancy voor NMBS en haar filialen (zoals onder meer YPTO en Trainworld).
Beschrijving: Een raamcontract voor Strategische Consultancy (met mini-competitie) voor NMBS en haar filialen (zoals onder meer YPTO en Trainworld).
Interne identificatiecode: WS2176530861
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79400000 Adviezen inzake bedrijfsvoering en management, en aanverwante diensten
Aanvullende classificatie (cpv): 79410000 Advies inzake bedrijfsvoering en management, 79411000 Advies inzake algemeen management
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: WS2176530861 - 1
Interne identificatiecode: 1