103636-2026 - Resultaat
België – Installeren van verkeersbewakingsuitrusting – AWV/VW/2025/3_Onderhoud en nieuwbouw voor PTZ-camera’s en AID-camera’s in tunnels en langs de wegen
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: AWV/VW/2025/3_Onderhoud en nieuwbouw voor PTZ-camera’s en AID-camera’s in tunnels en langs de wegen
Beschrijving: ● Het leveren, installeren, afstellen, configureren en in dienst nemen van nieuwe PTZ-cameras en hun toebehoren en ondersteuning bieden voor het integreren van deze camera’s in het (de) videoplatform(en) van de eindgebruikers. ● Het leveren, installeren, afstellen, configureren en in dienst nemen van nieuwe AID-cameras en hun toebehoren, de inkoppeling ervan in de aangeboden centrale AID-software en het verder finetunen om de gevraagde minimale incident-detectie performantie te bekomen. Ondersteuning bieden voor het integreren van deze camera’s in het(de) videoplatform(en) van de eindgebruikers. ● Het leveren, installeren, configureren en onderhouden van de aangeboden centrale AID-software module(s). ● Het preventief en correctief onderhouden van de nieuwe en van alle bestaande camera-installaties.
Interne identificatiecode: AWV/VW/2025/3
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45316210 Installeren van verkeersbewakingsuitrusting
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: AWV/VW/2025/3 - 1_Onderhoud en nieuwbouw voor PTZ-camera’s en AID-camera’s in tunnels en langs de wegen
Interne identificatiecode: 1