2. Procedure
Procedure
Titel: Kantoorautomatisering diensten ten behoeve van het Openbaar Ministerie
Beschrijving: De opdracht betreft het verwerven van kantoorautomatisering diensten ten behoeve van het Openbaar Ministerie. De opdracht bestaat enerzijds uit het realiseren en exploiteren van kantoorautomatisering dienstverlening conform de huidige inrichting, en anderzijds (na realisatie) de doorontwikkeling van de werkplek conform, de in samenwerking met het Openbaar Ministerie, nader te definiëren toekomstvisie. De kantoorautomatisering dienstverlening dient op een door de opdrachtnemer gehoste infrastructuur, in een door het Openbaar Ministerie geselecteerd (overheids)datacenter, te worden aangeboden.
Eerdere aankondiging: 61920-2025
Interne identificatiecode: 5899485
Type procedure: Concurrentiegerichte dialoog
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72513000 Kantoorautomatiseringsdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen, 51611100 Installatie van hardware, 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning, 72227000 Advies over software-integratie, 72228000 Advies over hardware-integratie, 72263000 Software-implementatiediensten, 72267000 Onderhouds- en reparatiediensten voor software
5. Perceel
Perceel: LOT-0000