2. Procedure
Procedure
Titel: Gunning Aanbesteding sanitaire artikelen EduMare (primair onderwijs)
Beschrijving: -
Interne identificatiecode: 25.2022.XXX
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 44411000 Sanitair
5. Perceel
Perceel: LOT-0000