2. Procedure
Procedure
Titel: Kunst en Antiek verzekering
Beschrijving: De huidige overeenkomst van de Verzekering Kunst & Antiek van de gemeente Den Haag loopt af per 1 januari 2024 om 00:00 uur. Voor het afsluiten van een nieuwe overeenkomst is gekozen voor co-assurantie waarbij sprake is van één leidende verzekeraar en één of meer volgverzekeraars, tenzij de aanbesteding leidt tot dekking door één verzekeraar. In dat geval is geen sprake meer van co-assurantie. Doelstelling is het afsluiten van één verzekeringsovereenkomst met zoveel opdrachtnemers als nodig is, om tot volledige dekking van de verzekerde som zoals in deze paragraaf aangegeven. Dit op basis van BIPAR principles, in die zin dat het risico kan worden volgetekend met volgaandelen op basis van de door opdracht nemende volgverzekeraar(s) zelf geoffreerde premie. Het verzekeringscontract zal onderworpen zijn aan het Nederlands recht.
Interne identificatiecode: DBV-23.019
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Openbare procedure.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 66510000 Verzekeringsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000