2. Procedure
Procedure
Titel: Europese aanbesteding volgens de niet-openbare procedure voor een bouwteam voor de ver-/nieuwbouw van KC De Kemp
Beschrijving: De nieuwbouw van Kindcentrum de Kemp te Egchel moet gerealiseerd worden door het selecteren en contracteren van een (combinatie van) aannemer(s), welke in een engineeringteam een definitief ontwerp uitwerkt tot een technisch ontwerp (TO) en daarmee tevens de gelegenheid krijgt geboden het werk te realiseren. De (combinatie van) aannemer(s) is daarbij volledig verantwoordelijk voor zowel het bouwkundige als het installatietechnische deel van de opdracht. In de nieuwe situatie bedraagt het bestaande (te verbouwen) bouwdeel ca 683m2 BVO en het nieuwbouw gedeelte bedraagt ca 1.336m2 BVO.
Interne identificatiecode: KQPN/2026/2
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1