104442-2022 - MededingingNederland-Haarlem: Cateringdiensten
Sociale en andere specifieke diensten – overheidsopdrachten
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Duurzame cateringvoorzieningen
Referentienummer: 2022-9454
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
55520000 Cateringdiensten
II.1.4.
Korte beschrijving
Deze publicatie heeft betrekking op de Europese aanbesteding duurzame cateringvoorzieningen ten behoeve van gemeente Haarlem volgens de RCC methodiek. Het betreft de exploitatie van het restaurant, espressobar en de verzorging van vergaderlunches, banqueting en evenementen.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Binnen de scope van de deze aanbesteding vallen de volgende zaken:
• De exploitatie van de cateringvoorzieningen voor de hoofdlocatie (Zijlpoort) van de gemeente Haarlem.
• Verzorging van de vergaderlunches voor de gemeente Haarlem op de locaties Zijlpoort, Raakspoort en Stadhuis.
• Verzorging van de Banqueting en evenementen voor de gemeente Haarlem locaties Zijlpoort, Raakspoort en Stadhuis.
• Verzorging van Banqueting en evenementen voor de buitenlocaties Havenkantoor, begraafplaatsen, NME en de gemeente Zandvoort.