104473-2025 - Mededinging
Nederland – Tractoren – EA Levering 2 Tractoren met giek en klepelmaaier (waarvan 1 met opvangwagen)
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: EA Levering 2 Tractoren met giek en klepelmaaier (waarvan 1 met opvangwagen)
Beschrijving: Gemeente Noardeast-Fryslân is in het kader van de onderhavige aanbesteding voornemens overeenkomsten af te sluiten met betrekking tot het leveren van 2 tractoren (met giek en klepelmaaier) en een opvangwagen. De opdracht wordt opgedeeld in de volgende percelen: Perceel 1 – Tractor met giek, klepelmaaier en opvangwagen Perceel 2 – Tractor met giek en klepelmaaier.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 16700000 Tractoren
Aanvullende classificatie (cpv): 16310000 Maaimachines
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1 – Tractor met giek, klepelmaaier en opvangwagen
Beschrijving: Tractor met giek, klepelmaaier en opvangwagen
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2 – Tractor met giek en klepelmaaier.
Beschrijving: Perceel 2 – Tractor met giek en klepelmaaier.