Doel
Aard van het contract: Diensten
Aanvullende aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 50000000 Reparatie- en onderhoudsdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 50600000 Reparatie- en onderhoudsdiensten voor beveiligings- en defensiematerialen
Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Groot-Amsterdam (NL32B)
Land: Nederland