104678-2026 - Mededinging
Nederland – Dienstverlening door ingenieurs – Landelijk - Natuurwaardeninventarisatie (NWI) Spoorbermen
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Landelijk - Natuurwaardeninventarisatie (NWI) Spoorbermen
Beschrijving: Deze opdracht betreft het systematisch inventariseren en monitoren van natuurwaarden (flora en fauna) op spoorgronden in beheer van ProRail. De verzamelde gegevens zijn essentieel voor het voldoen aan de wettelijke verplichtingen uit de Omgevingswet en de Gedragscode flora & fauna (2024), en dragen bij aan duurzaam beheer, biodiversiteitsdoelstellingen en het faciliteren van beheer- en onderhoudswerkzaamheden. -
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71300000 Dienstverlening door ingenieurs
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1 Noordoost - Natuurwaardeninventarisatie (NWI) Spoorbermen
Beschrijving: Deze opdracht betreft het systematisch inventariseren en monitoren van natuurwaarden (flora en fauna) op spoorgronden van gebied Noordoost. -
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: -
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2 Randstad Noord - Natuurwaardeninventarisatie (NWI) Spoorbermen
Beschrijving: Deze opdracht betreft het systematisch inventariseren en monitoren van natuurwaarden (flora en fauna) op spoorgronden van gebied Randstad Noord.
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: Perceel 3 Randstad Zuid - Natuurwaardeninventarisatie (NWI) Spoorbermen
Beschrijving: Deze opdracht betreft het systematisch inventariseren en monitoren van natuurwaarden (flora en fauna) op spoorgronden van gebied Randstad Zuid.
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Titel: Perceel 4 Zuid - Natuurwaardeninventarisatie (NWI) Spoorbermen
Beschrijving: Deze opdracht betreft het systematisch inventariseren en monitoren van natuurwaarden (flora en fauna) op spoorgronden van gebied Zuid.
Interne identificatiecode: 4