Soort aanbestedende dienst Ministerie of andere nationale of federale instantie, met inbegrip van regionale of plaatselijke onderverdelingen
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
2022/HFB/MPMO/89980 - Raamovereenkomst voor de collectieve hospitalisatieverzekering ten behoeve van de personeelsleden en hun naaste verwanten.
Referentienummer: HFB-2022/HFB/MPMO/89980-F03_0
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 66512000 Ongevallen- en ziektekostenverzekeringen
II.1.4.
Korte beschrijving
Raamovereenkomst voor de collectieve hospitalisatieverzekering ten behoeve van de personeelsleden en hun naaste verwanten.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
De opdracht heeft betrekking op het sluiten van een raamovereenkomst voor de collectieve hospitalisatieverzekering ten behoeve van de personeelsleden en hun naaste verwanten (hierna: de hospitalisatieverzekering). Naast het afsluiten van een basispolis houdende een standaarddekking heeft de aanbestedende overheid ook de intentie om een mogelijkheid tot aanvullende dekking te voorzien. Deze aanvullende dekking moet de individuele besteller of het individuele personeelslid de mogelijkheid bieden om de dekkingsgraad te verhogen.
Inlichtingen over middelen van de Europese Unie De aanbesteding houdt verband met een project en/of een programma dat met middelen van de EU wordt gefinancierd: neen