2. Procedure
Procedure
Titel: Onderhoud transportinstallaties 2025-2034
Beschrijving: Wij zoeken een onderhoudspartij die de transportinstallaties in het bestand van de gemeente Nieuwegein kwalitatief goed kan onderhouden en ons op geplande en ongeplande tijden kan bijstaan om schade en storingen te voorkomen en/of te verhelpen Binnen deze overeenkomst vallen 25 transportinstallaties, verspreid over 11 locaties. Dit betreffen diverse typen transportinstallaties, waaronder personenliften, goederenliften, trapliften, roltrappen en een gevelonderhoudsinstallatie.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50750000 Liftonderhoud
Aanvullende classificatie (cpv): 42416000 Liften, skipliften, hijsinstallaties, roltrappen en rolpaden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Gehele werk
Beschrijving: Gehele werk
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Na het einde van de initiële periode, kan de overeenkomst onder gelijkblijvende voorwaarden tweemaal verlengd worden met drie (3) jaar.