2. Procedure
Procedure
Titel: Levering van Huishoudelijke artikelen en Voedingsmiddelen
Beschrijving: De VRK is op zoek naar een Opdrachtnemer die in staat is om de Levering van Huishoudelijke artikelen en Voedingsmiddelen te verzorgen. .
Interne identificatiecode: 2025_05
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 15800000 Diverse voedingsmiddelen
Aanvullende classificatie (cpv): 15842310 Snoepgoed, 15860000 Koffie, thee en aanverwante producten, 15982000 Frisdranken, 39222100 Cateringbenodigdheden voor eenmalig gebruik, 39800000 Producten voor schoonmaken en poetsen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: .