Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79631000 Personeels- en loonlijstdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel, 92225100 Diensten voor uitzending van films op verzoek
Plaats van uitvoering
Land: Nederland
Overal in het desbetreffende land
Aanvullende informatie: Zie documentatie