2. Procedure
Procedure
Titel: Opvang vluchtelingen hotel Best Western
Beschrijving: Opvang vluchtelingen Oekraïne
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 85311000 Maatschappelijke dienstverlening waarbij onderdak wordt verschaft
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Opvang vluchtelingen Oekraïne
Beschrijving: Opvang vluchtelingen Oekraïne 7.600.350
Interne identificatiecode: 1