Soort aanbestedende dienst Ministerie of andere nationale of federale instantie, met inbegrip van regionale of plaatselijke onderverdelingen
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Voorstudie Galgeplaat B
Referentienummer: 31185781
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 73000000 Onderzoek en ontwikkeling, en aanverwante adviezen
II.1.4.
Korte beschrijving
De suppleties Galgeplaat en omgeving staan gepland in de jaren 2026 en 2027, dit in opdracht van de stuurgroepen Zandhonger en Programmatische Aanpak Grote Wateren (PAGW). Doel van het project is om de functies van de intergetijdengebieden van het middengebied in de Oosterschelde te behouden als belangrijke voedselbron voor de onder Natura 2000 aangewezen beschermde vogelsoorten en als rustplaats voor zeehonden. De suppleties in deze gebieden dragen bovendien bij aan verminderde golfaanval op de omliggende dijken, landschapsbeleving voor het toerisme en voorzien in luwte en voedsel voor de schelpdiersector.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
nvt