105804-2026 - Resultaat
Nederland – Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel – Adviseur Energiesysteem en Netcongestie - cluster SO
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Adviseur Energiesysteem en Netcongestie - cluster SO
Beschrijving: Het elektriciteitsnet van Rotterdam zit vol. Dat vraagt om slimme keuzes, scherpe analyses en concrete actie. Wil jij meewerken aan oplossingen die de groei van de stad mogelijk blijven maken?
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000