2. Procedure
Procedure
Titel: Softwarelicenties en aanverwante dienstverlening
Beschrijving: Wij zoeken een leverancier die ons gedurende de komende 4 jaar kan voorzien van softwarelicenties en aanvullende dienstverlening die voldoen aan ons eisenpakket, zie hiervoor bijlage 1 Programma van Eisen. Op aanvraag (via berichtenmodule Tenderned) wordt het overzicht met de in gebruik zijnde licenties verstrekt. maximaal 5.100.000,00 EUR
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72260000 Diensten in verband met software
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Softwarelicenties en aanverwante dienstverlening
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Zie aanbestedingsdocumenten