See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Evaluatie van het risicokapitaalinstrumentarium
Beschrijving: Periodieke evaluaties kunnen een belangrijke bijdrage leveren aan het vergroten van de doeltreffendheid en doelmatigheid van het beleid, doordat inzicht wordt verkregen in de werking en uitkomsten van het beleid en in mogelijkheden voor verbeteringen . Met evaluatieonderzoek wordt daarnaast verantwoording afgelegd aan het parlement over het te voeren en het gevoerde beleid en wordt invulling gegeven aan de wettelijk verplichting om periodiek het beleid te onderzoeken op doeltreffendheid en doelmatigheid (conform artikel 4.1, eerste lid, van de Comptabiliteitswet 2016 ). Artikel 4:24 van de Algemene wet bestuursrecht bevat een verplichting om, tenzij wettelijk anders bepaald, subsidies die berusten op een wettelijk voorschrift ten minste eenmaal in de vijf jaar te evalueren. Perceel 1: maximaal € 90.000,- exclusief btw. Perceel 2: maximaal € 135.000,- exclusief btw. Perceel 3: maximaal € 125.000,- exclusief btw. Perceel 4: maximaal € 100.000,- exclusief btw. Perceel 5: maximaal € 50.000,- exclusief btw. Totaal aanbesteding alle percelen: € 500.000,- exclusief btw.
Interne identificatiecode: 202307120
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79419000 Evaluatie-adviesdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 66150000 Diensten in verband met het beheer van financiële markten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1: Meta-Analyse risicokapitaalinstrumentarium
Beschrijving: Zie Bijlage 1 - Terms of Reference - Meta-analyse risicokapitaalinstrumentarium (perceel 1) Maximaal € 90.000,- exclusief btw.
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2: SEED-Capital-regeling (SC) en het Dutch Venture Initiative (DVI)
Beschrijving: Zie Bijlage 2: Terms of Reference SEED-Capital-regeling (SC) en het Dutch Venture Initiative (DVI) Maximaal € 135.000,- exclusief btw.
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: Perceel 3: Innovatiekrediet (IK)
Beschrijving: Zie Bijlage 3: Terms of Reference Innovatiekrediet (IK) Maximaal € 125.000,- exclusief btw.
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Titel: Perceel 4: Vroege Fase Financiering (VFF)
Beschrijving: Zie Bijlage 4: Terms of Reference Vroege Fase Financiering (VFF) Maximaal € 100.000,- exclusief btw.
Interne identificatiecode: 4
Perceel: LOT-0005
Titel: Perceel 5: Groeifaciliteit (GF)
Beschrijving: Zie Bijlage 5: Terms of Reference Groeifaciliteit Maximaal € 50.000,- exclusief btw.
Interne identificatiecode: 5