106016-2026 - Mededinging
Nederland – Medische verbruiksartikelen – Disposable sensoren en patiëntkabels t.b.v. diepte van anesthesie (DoA-) monitoring
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Disposable sensoren en patiëntkabels t.b.v. diepte van anesthesie (DoA-) monitoring
Beschrijving: Het doel van deze aanbesteding is het selecteren en contracteren van één leverancier voor de levering van sensoren en patiëntkabels ten behoeve van modulaire diepte-van-anesthesie- (DoA-) monitoring, bestemd voor gebruik bij anesthesie- en sedatieprocedures binnen het UMC Utrecht (AZU en WKZ).
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33140000 Medische verbruiksartikelen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000