106113-2026 - Resultaat
België – Loonadministratiediensten – Aankoop van een sociaal secretariaat voor CAW Limburg
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Aankoop van een sociaal secretariaat voor CAW Limburg
Beschrijving: CAW Limburg vzw, een organisatie die jaarlijks ongeveer 14.000 mensen helpt met diverse welzijnsnoden dankzij de inzet van ongeveer 350 medewerkers (bedienden) en 90 vrijwilligers, is op zoek naar een nieuwe leverancier voor pay-roll- en HR-diensten. Het HR-departement, bestaande uit een personeelsdienst (5 medewerkers) en een HR-team (3 medewerkers), wil een stap vooruit zetten in de dagelijkse ondersteuning van haar medewerkers. De kernbehoefte is een betrouwbare partner die meedenkt en ontzorgt, met een focus op efficiëntie en proactiviteit.
Interne identificatiecode: 2025/056
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79211110 Loonadministratiediensten
Aanvullende classificatie (cpv): 79414000 Advies inzake personeelsbeheer, 48450000 Software voor tijdregistratie of human reousrces, 79631000 Personeels- en loonlijstdiensten, 72263000 Software-implementatiediensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 2025/056 - 1
Interne identificatiecode: 1