10616-2025 - Resultaat
Nederland – Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel – Inhuur Uitzendkrachten
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Inhuur Uitzendkrachten
Beschrijving: De Opdracht omvat het verwerven van een kwalitatief goede en efficiënte voorziening voor de inhuur en begeleiding van Uitzendkrachten op basis van een Uitzendovereenkomst, door middel van het sluiten van een Raamovereenkomst met één (1) landelijk opererende Dienstverlener.
Interne identificatiecode: HR0035
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000