10621-2024 - Mededinging
België – Uitvoeren van studies – VWT/VL/2023/1 - Opmaak lichtenregelingen, V-plannen, verkeerskundige specificaties en microsimulaties
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: VWT/VL/2023/1 - Opmaak lichtenregelingen, V-plannen, verkeerskundige specificaties en microsimulaties
Beschrijving: Deze opdracht is een raamovereenkomst met als voorwerp het uitvoeren van verkeerslichtenstudies en microsimulaties en het ontwerpen en opstellen van V-plannen en specificaties voor lichtengeregelde kruispunten.
Interne identificatiecode: VWT/VL/2023/1
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: ja
Rechtvaardiging voor de versnelde procedure: verkorting tot 30kd wegens bij indiening via elektronisch platform (art. 36 §4 Wet OO 17/6/2016)
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79311000 Uitvoeren van studies
Aanvullende classificatie (cpv): 71241000 Haalbaarheidsstudie, adviesverlening, analyse, 75130000 Ondersteunende diensten voor de overheid, 34996100 Verkeerslichten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: VWT/VL/2023/1 - 1
Beschrijving: Opmaak lichtenregelingen, V-plannen, verkeerskundige specificaties en microsimulaties
Interne identificatiecode: 1