106224-2025 - Mededinging
Nederland – Exploitatie van bruggen – Beheer en Onderhoud Bediencentrale Heerhugowaard
Vooraankondiging of periodieke indicatieve aankondiging gebruikt als oproep tot mededinging – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Beheer en Onderhoud Bediencentrale Heerhugowaard
Beschrijving: Voor u ligt de selectieleidraad behorende bij de Europese niet-openbare procedure voor het sluiten van een beheer- en onderhoudsovereenkomst voor de nautische bediencentrale te Heerhugowaard, op basis van de UAV-GC 2005. Op grond van de beschikbare gegevens en de huidige prognoses wordt de totale omvang van deze opdracht voor het beheer en onderhoud geraamd op circa € 3.000.000,- (exclusief btw) per jaar. Deze raming is slechts indicatief; hieraan kunnen op geen enkele wijze rechten worden ontleend. De Aanbestedende dienst geeft geen enkele garantie omtrent de uiteindelijke omvang van de opdracht en aanvaardt geen aansprakelijkheid voor eventuele afwijkingen ten opzichte van de genoemde raming.
Interne identificatiecode: A.24.18
Type procedure: Niet-openbaar
Belangrijkste kenmerken van de procedure: De aanbesteding is opgedeeld in een Selectiefase en een Inschrijvingsfase. De onderhavige selectieleidraad heeft uitsluitend betrekking op de selectiefase. In deze fase worden maximaal vijf (5) gegadigden geselecteerd, die vervolgens in de inschrijvingsfase worden uitgenodigd om een inschrijving in te dienen.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 63712310 Exploitatie van bruggen
Aanvullende classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen, 50300000 Reparatie, onderhoud en aanverwante diensten in verband met pc's, kantooruitrusting, telecommunicatie- en audiovisuele uitrusting
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Betreft Europese niet-openbare procedure voor het sluiten van een beheer- en onderhoudsovereenkomst voor de nautische bediencentrale te Heerhugowaard, op basis van de UAV-GC 2005. Op grond van de beschikbare gegevens en de huidige prognoses wordt de totale omvang van deze opdracht voor het beheer en onderhoud geraamd op circa € 3.000.000,- (exclusief btw) per jaar. Deze raming is slechts indicatief; hieraan kunnen op geen enkele wijze rechten worden ontleend. De Aanbestedende dienst geeft geen enkele garantie omtrent de uiteindelijke omvang van de opdracht en aanvaardt geen aansprakelijkheid voor eventuele afwijkingen ten opzichte van de genoemde raming.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Deze aanbesteding heeft tot doel het sluiten van een beheer- en onderhoudsovereenkomst met een initiële looptijd van vijf (5) jaar, met de mogelijkheid tot vier (4) verlengingsopties van telkens twee (2) jaar. De totale maximale looptijd van de overeenkomst bedraagt derhalve dertien (13) jaar.