106264-2024 - Mededinging
Nederland – Diensten door medische specialisten – Sociaal Medische Advisering
Aankondiging van een opdracht – lichte regeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Sociaal Medische Advisering
Beschrijving: De gemeenten Sittard-Geleen (incl. participatiebedrijf Vidar), Beek en Stein (hierna te noemen Westelijke Mijnstreekgemeenten) zoeken een partij die sociaal-medische adviezen uitvoert. Het gaat om het beoordelen van hulpvragen waarvoor nader medisch advies of een keuring nodig is in het kader van de volgende genoemde wetgeving, inclusief de gemeentelijke verordeningen op dat vlak: • De Wet maatschappelijke ondersteuning (Wmo); • Aanvragen voor gehandicapten parkeerkaarten (Gpk) in het kader van de Wegenverkeerswet; • Participatiewet (PW); • Leerlingenvervoer (als basis de Wet op het primair en voortgezet onderwijs, de Wet op de expertisecentra etc.); • Jeugdwet (JW); • Leerplichtwet; • Bijstandswet zie aanbestedingsleidraad
Interne identificatiecode: Z/23/475262
Type procedure: Openbaar
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Het betreft een openbare procedure
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 85121200 Diensten door medische specialisten
Aanvullende classificatie (cpv): 85141000 Diensten verleend door medisch personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Sociaal medische advisering
Beschrijving: Sociaal medische advisering zie aanbestedingsleidraad
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De raamovereenkomst heeft een vaste looptijd van 2 jaar en kan met 2 x 1 jaar verlengd worden.