106800-2023 - ResultaatNederland-Amsterdam: Computeruitrusting en -benodigdheden
Aankondiging van een gegunde opdracht – speciale sectoren
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/25/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Levering en Dienstverlening GIVA Hardware
Referentienummer: 2022-59
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
30200000 Computeruitrusting en -benodigdheden
II.1.4.
Korte beschrijving
Het gewenste resultaat van dit project is een nieuw contract met een broker voor het leveren van de Hardware, technische ondersteuning, advies en implementatie diensten, lifecycle management, voorraad- en retourproces rondom GIVA. De Broker levert voor de huidige en toekomstige installed- base bovenstaande diensten.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
In het Programma van Eisen (bijlage 11, tab Portfolio Installed Base) is een totaaloverzicht toegevoegd.