2. Procedure
Procedure
Titel: Uitbreiding Leeghwaterbad Gemeente Purmerend
Beschrijving: Zie aanbestedingsleidraad Zie aanbestedingsleidraad
Interne identificatiecode: INCS70210
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: De gemeente wil door middel van deze aanbesteding een overeenkomst met één aannemer afsluiten voor de uitwerking (engineering) van het Uitvoeringsgereed Ontwerp en de realisatie van de uitbreiding van het zwembad. Op basis van de Selectieleidraad kunnen marktpartijen zich aanmelden als gegadigde en selecteert Gemeente maximaal 5 gegadigden die daadwerkelijk kunnen inschrijven op de opdracht.
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45212212 Bouwwerkzaamheden voor zwembad
Aanvullende classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Uitbreiding Leeghwaterbad
Interne identificatiecode: 1