106898-2023 - MededingingNederland-Hoofddorp: Adviezen inzake techniek en bouw
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Kostendeskundigheid tbv civieltechnische werken
Referentienummer: 2022-400/1483
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
71310000 Adviezen inzake techniek en bouw
II.1.4.
Korte beschrijving
Het Ingenieursbureau heeft behoefte aan aanvullende capaciteit met betrekking tot kostenramingen en de kennis hieromtrent verder uit te bouwen en verder te borgen binnen de eigen organisatie. Daarom wil de gemeente een (raam)overeenkomst aangaan voor de inhuur van kostendeskundigheid voor civieltechnische werken (nieuwbouw en onderhoud).
De kostendeskundige van het ingenieursbureau coördineert de aanvragen bij de externe partij. Naast kostenramingen wordt ook om advisering gevraagd bij het opstellen van ramingen en algemene kostendeskundige vraagstukken.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Een raamovereenkomst met een looptijd van 2 jaar, waarbij gemeente optie heeft deze te verlengen met 2 x 1 jaar. Indicatie is de inzet van 1400 uur per jaar.