106899-2024 - Resultaat
België – IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning – Emarket_574_Data analyst
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Emarket_574_Data analyst
Beschrijving: Emarket_574_Data analyst ( op het bestaan van een kwalificatiestelsel Y15Bis, I-46 gebaseerd gepubliceerd op Europees niveau TED: 404964-2022 van 25/07/2022) en op Belgisch niveau BDA: 2022-528427 van 20/07/2022) overeenkomstig de artikelen 11, 15 – 3° et 18 van het KB du 18 juni 2017)
Interne identificatiecode: Emarket_574_0000732797_AM_Q
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 0000732797 - 1
Beschrijving: Emarket_574_0000732797_AM_Q - 1
Interne identificatiecode: 1