2. Procedure
Procedure
Titel: Onderhoud asfalt- en markeringswerkzaamheden
Beschrijving: Het doel van deze opdracht is om een nieuwe samenwerkingspartner te contracteren voor het jaarlijkse reguliere onderhoud aan asfaltwegen, alsmede nader te bepalen reconstructiewerkzaamheden op projectbasis. Voor de projecten heeft gemeente zelf een ontwerp tot op VO-niveau laten uitwerken. Van opdrachtnemer wordt het uitwerken van dit VO en de realisatie daarvan verlangd. Op de raamovereenkomst is de UAV2012 van toepassing.
Interne identificatiecode: T40567
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
Aanvullende classificatie (cpv): 45200000 Volledige of gedeeltelijke bouw- en civieltechnische werkzaamheden, 45233000 Aanleg van snelwegen en wegen, 45233222 Bestratings- en asfalteerwerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000