2. Procedure
Procedure
Titel: Tijdelijke verkeersmaatregelen
Beschrijving: De opdracht ziet op het voorbereiden, aanbrengen, instandhouden en verwijderen van tijdelijke verkeersmaatregelen. De werkzaamheden bestaan in hoofdzaak uit: - Het opstellen van een verkeersplan; - Aanvraag Tijdelijke Verkeer Maatregel (TVM); - Aanbrengen gehandicapten parkeerplaats, inclusief leveren bebording en markering; - Afzetten evenementen, Kermissen, Braderieën, Straatfeesten, Koningsdag etc.; - Plaatsen van Bouwhekken, algemeen en bij calamiteiten; - Inhuur verkeersmedewerkers en/of verkeersregelaars, algemeen en bij calamiteiten; - Plaatsen en verwijderen van parkeerverboden/wegsleepregelingen, doorgangsregelingen, voorwaarschuwingen, omleidingen en verkeerregelinstallaties (VRI), conform CROW. Zie aanbestedingsdocumenten. In het Bestek worden indicatieve aantallen genoemd, gebaseerd op een reële schatting van het opdrachtvolume. Met deze aantallen willen wij een zo goed mogelijk beeld geven van de mogelijke omvang van de opdracht. Het betreft slechts een inschatting, u kunt hier geen rechten aan ontlenen. Dat betekent in het kader van de raamovereenkomst tevens dat wij u geen omzetgarantie geven, en dat wij niet verplicht zijn tot (volledige) afname van de gevraagde dienst.
Interne identificatiecode: 2025-304
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 63710000 Ondersteunende diensten voor vervoer over land
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Deze Europese openbare aanbesteding ziet op het verlenen van opdracht voor een raamovereenkomst inzake “tijdelijke verkeersmaatregelen”, tussen de gemeente Zaanstad (in haar rol als Aanbestedende dienst) en één wederpartij, voor de looptijd van twee jaar met mogelijkheid tot verlengen met tweemaal 12 maanden.