107724-2024 - Mededinging
Nederland – Radio-, televisie-, communicatie-, telecommunicatietoestellen en aanverwante apparatuur – AV-middelen en ondersteuning bestuursvergaderingen
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: AV-middelen en ondersteuning bestuursvergaderingen
Beschrijving: We zijn op zoek naar een vaste partner (contractant) waar wij het beheer en support van audiovisuele middelen kunnen onderbrengen. Het betreft hier een raamovereenkomst voor de totale dienstverlening met betrekking tot audiovisuele middelen in een vergaderzaal, overlegruimte of andere ruimte waar wordt samengewerkt. Het gaat hier niet om de inrichting van individuele werkplekken waar medewerkers zelfstandig aan het werk gaan. Onder audiovisuele middelen wordt verstaan: beeldschermen, projectoren, beamers, audio- en videoapparatuur, luidsprekers, microfoons, camera’s, tablets of andere devices voor aansturing van de apparatuur in de ruimte, noodzakelijk hardware voor montage (zoals een kleine of grote trolley) en verder alles wat nodig is om optimaal gebruik te kunnen maken van de apparatuur in de ruimte.
Interne identificatiecode: 644022
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 32000000 Radio-, televisie-, communicatie-, telecommunicatietoestellen en aanverwante apparatuur
Aanvullende classificatie (cpv): 32300000 Televisie- en radio-ontvangers, audio- of video-opnameapparatuur of -reproductietoestellen, 32320000 Televisie- en audiovisuele uitrusting, 32330000 Opname- en weergaveapparatuur voor audio en video, 32340000 Microfoons en luidsprekers, 32350000 Delen van audio- en video-uitrusting
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Dienstverlening audiovisuele middelen in algemene vergader- en overlegruimtes.
Beschrijving: We zijn op zoek naar een vaste partner (contractant) waar wij het beheer en support van audiovisuele middelen kunnen onderbrengen. Het betreft hier een raamovereenkomst voor de totale dienstverlening met betrekking tot audiovisuele middelen in een vergaderzaal, overlegruimte of andere ruimte waar wordt samengewerkt. Het gaat hier niet om de inrichting van individuele werkplekken waar medewerkers zelfstandig aan het werk gaan. Onder audiovisuele middelen wordt verstaan: beeldschermen, projectoren, beamers, audio- en videoapparatuur, luidsprekers, microfoons, camera’s, tablets of andere devices voor aansturing van de apparatuur in de ruimte, noodzakelijk hardware voor montage (zoals een kleine of grote trolley) en verder alles wat nodig is om optimaal gebruik te kunnen maken van de apparatuur in de ruimte. Perceel 1 omvat in beginsel 12 reeds ingerichte vergaderruimtes. Opdrachtgever heeft de intentie om meer ruimtes toe te voegen aan deze raamovereenkomst.
Perceel: LOT-0002
Titel: Dienstverlening audiovisuele middelen in multifunctionele ruimte (inclusief ondersteuning bij bestuursvergaderingen en evenementen).
Beschrijving: We zijn op zoek naar een vaste partner (contractant) waar wij het beheer en support van audiovisuele middelen kunnen onderbrengen. Het betreft hier een raamovereenkomst voor de totale dienstverlening met betrekking tot audiovisuele middelen in een vergaderzaal, overlegruimte of andere ruimte waar wordt samengewerkt. Het gaat hier niet om de inrichting van individuele werkplekken waar medewerkers zelfstandig aan het werk gaan. Onder audiovisuele middelen wordt verstaan: beeldschermen, projectoren, beamers, audio- en videoapparatuur, luidsprekers, microfoons, camera’s, tablets of andere devices voor aansturing van de apparatuur in de ruimte, noodzakelijk hardware voor montage (zoals een kleine of grote trolley) en verder alles wat nodig is om optimaal gebruik te kunnen maken van de apparatuur in de ruimte. Perceel 2 omvat één multifunctionele ruimte waar o.a. de bestuursvergaderingen plaatsvinden. Uitsluitend in dit perceel wordt professionele ondersteuning op locatie gevraagd voor actieve begeleiding en regievoering tijdens bestuursvergaderingen en evenementen. Evenementen kunnen ook op alternatieve locaties binnen West-Brabant worden georganiseerd.