107751-2025 - Mededinging
België – Diensten voor het organiseren van beurzen en tentoonstellingen – Raamovereenkomst voor het technisch beheer van de bestaande modulaire beursstand van de Erasmushogeschool Brussel (EhB)
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor het technisch beheer van de bestaande modulaire beursstand van de Erasmushogeschool Brussel (EhB)
Beschrijving: De Erasmushogeschool Brussel (EhB) neemt, zoals elke instelling van het hoger onderwijs in Vlaanderen, jaarlijks deel aan een 5 tal SID-in-beurzen, georganiseerd door het departement Onderwijs & Vorming (van de Vlaamse Gemeenschap) en soms ook andere onderwijsbeurzen in binnen -en buitenland (bv. Nederland). In dat verband heeft de dienst Marketing & Communicatie (MarCom) van EhB de intentie om binnenkort over te gaan tot het afsluiten van een raamovereenkomst betreffende de op- en afbouw én het autonome en het geïntegreerde technische beheer van haar bestaande modulaire ‘fysieke’ beursstand.
Interne identificatiecode: JUR/2025/SID
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79956000 Diensten voor het organiseren van beurzen en tentoonstellingen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: JUR/2025/SID - 1
Interne identificatiecode: 1