2. Procedure
Procedure
Titel: Levering van hout
Beschrijving: Levering van rondhout en overige houtsoorten. Zie de Inschrijvingsleidraad.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 03410000 Hout
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Rondhout
Beschrijving: Het gaat hier om kastanje houten palen en naaldhouten palen in verschillende lengtes en dikten, geschild en gepunt of ongepunt. Zie de inschrijvingsleidraad
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De raamovereenkomst kan 2 x met 12 maanden verlengd worden.
Perceel: LOT-0002
Titel: Overig hout
Beschrijving: In dit perceel valt het overig hout wat door HHNK wordt afgenomen. Hieronder vallen (vierkante) palen/planken van de Europese houtsoorten berken, vuren, grenen, Robinia, niet-Europese houtsoorten zoals Accoya, Red Cedar, en tropisch hardhout zoals Demerara greenheart, Red Balau en Azobe. Plaatmateriaal zoals betonplex en multiplex valt hier ook onder. Zie de inschrijvingsleidraad.
Interne identificatiecode: 2