2. Procedure
Procedure
Titel: Afleidingskanaal van Leie te Deinze. Aanpassing Krommebrug en omgeving i.k.v. fietsveiligheid.
Beschrijving: Het voorwerp van de opdracht is de heraanleg van de Krommebrug en omgeving in kader van fietsveiligheid. Hiertoe dient een dubbelrichting fietspad aangelegd te worden op rechteroever van het Afleidingskanaal van de Leie vanaf de Stadionlaan, achter het oorlogsmonument tot aan de aanloophelling van de Krommebrug. Hier wordt een fietsoversteekplaats voorzien waarna het dubbelrichting fietspad zijn weg vervolgt over de Krommebrug naar de linkeroever van het Afleidingskanaal van de Leie (tot aan ca. Martensveld). Om een dubbelrichting fietspad te creëren op de Krommebrug dient de wegindeling aangepast te worden.
Interne identificatiecode: De Vlaamse Waterweg-ARW-22-041-F02__2
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 45221000 Bouwen van bruggen en tunnels, schachten en ondergrondse doorgangen
Aanvullende classificatie (cpv): 45200000 Volledige of gedeeltelijke bouw- en civieltechnische werkzaamheden, 45233000 Aanleg van snelwegen en wegen, 45230000 Aanleggen van pijpleidingen, communicatielijnen en stroomleidingen, autowegen, wegen, vliegvelden en spoorlijnen; verhardingen, 45221119 Brugrenovatiebouw, 45100000 Bouwrijp maken van terreinen, 45233162 Aanleggen van fietspad, 45233200 Diverse oppervlaktewerkzaamheden, 45220000 Civieltechnische en bouwwerkzaamheden, 45221000 Bouwen van bruggen en tunnels, schachten en ondergrondse doorgangen