2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van expertise en ondersteuning bij het Seine-Scheldeprogramma en bij reguliere opdrachten.
Beschrijving: Het voorwerp van de Opdracht is het leveren van expertise en ondersteuning bij de voorbereiding en de uitvoering van het Seine-Scheldeproject en bij reguliere opdrachten van De Vlaamse Waterweg nv.
Interne identificatiecode: ARW-23-022
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 75130000 Ondersteunende diensten voor de overheid
Aanvullende classificatie (cpv): 71300000 Dienstverlening door ingenieurs, 71336000 Diensten voor technische ondersteuning, 79621000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van kantoorpersoneel, 79420000 Diensten op het gebied van management
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: ARW-23-022 - 1
Interne identificatiecode: 1