See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Opdracht van bijstand aan het opdrachtgeverschap bij de tenuitvoerlegging van het meerjareninvesteringsplan voor de door Brussel Mobiliteit beheerde bruggen en viaducten
Beschrijving: Opdracht van bijstand aan het opdrachtgeverschap bij de tenuitvoerlegging van het meerjareninvesteringsplan voor de door Brussel Mobiliteit beheerde bruggen en viaducten
Interne identificatiecode: BMB/DPO-DPK/O23.032
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: BMB/DPO-DPK/O23.032 - 1
Beschrijving: zie bestek
Interne identificatiecode: 1