108368-2022 - MededingingBelgië-Aalst: Camera's
Aankondiging van een opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Oproep tot aanvraag tot deelneming - Politiezone Aalst 5440. Vernieuwen van het ANPR netwerk op het grondgebied van Aalst met mogelijkheid tot uitbreiding
Referentienummer: 22/PZ-MJI-5/22-26
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
38651000 Camera's
II.1.4.
Korte beschrijving
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Politiezone Aalst 5440. Vernieuwen van het ANPR netwerk op het grondgebied van Aalst met mogelijkheid tot uitbreiding