2. Procedure
Procedure
Titel: Gemeente Montfoort - Transformatie naar WeTraveld VVL Linschoten
Beschrijving: Het werk bestaat in hoofdzaak uit: a. Het opzij zetten bestaande toplaag b. Ontgraven en afvoeren onderlaag c. Draineren veld d. Leveren en aanbrengen zandfundatie e. Terugzetten toplaag f. Bewerken en inzaaien veld. -
Interne identificatiecode: IBMN-2026-MON-RR-001
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77320000 Onderhouden van sportvelden
Aanvullende classificatie (cpv): 37450000 Uitrusting voor veld- en baansporten, 45232453 Aanleggen van drainage, 77315000 Zaaiwerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: -
Beschrijving: - -
Interne identificatiecode: 1